Poszukiwany Asystent w Reykjaviku (wersja polska)

Fundacja Barka poszukuje pracownika programu pomocy bezdomnym obywatelom krajów Europy Środkowo- Wschodniej w Reykjaviku.

Fundacja Barka poszukuje pracownika  programu pomocy bezdomnym obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej w Reykjaviku.  Barka prowadzi od 10 lat programy pomocowe m.in. w Londynie, Dublinie, Hadze, Rotterdamie, Antwerpii. Projekt  prowadzony będzie we współpracy z Urzędem Miasta Reykjavik.  Jego celem jest pomoc obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej w wyjściu z bezdomności, uzależnień i innych trudności życiowych. Projekt będzie prowadzić angielski oddział fundacji Barka.

Strony internetowe Fundacji Barka w Polsce oraz angielskiego oddziału: www.barka.org.pl, www.barkauk.org.

Opis stanowiska pracy: praca w dwuosobowym zespole z osobą mającą osobiste doświadczenie bezdomności i uzależnień, które przezwyciężyła; praca w miejscach pobytu osób bezdomnych w Reykjaviku ( noclegownia, centra dziennego pobytu i inne miejsca).

Wymagania: narodowość polska, wykształcenie wyższe ( preferowane nauki społeczne), dobra znajomość j.angielskiego, znajomość j.islandzkiego będzie dodatkowym atutem, gotowość do odbycia dwutygodniowego szkolenia w Holandii i Polsce jako etap rekrutacji.

Miejsce pracy : Reykjavik

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Przewidywany czas  rozpoczęcia pracy: pazdziernik  2018 (kontrakt na okres 3 miesiecy).

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna  w Reykjaviku. Drugim etapem rekrutacji będzie dwutygodniowe szkolenie w Holandii i w Polsce, w projektach Fundacji Barka.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres: office@barkanl.org do 5go wrzesnia 2018.